Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > „Stosunkowo dobry” już w sprzedaży.

„Stosunkowo dobry” już w sprzedaży.

Przed chwilą dostałem świeży, pachnący nowością ebook „Stosunkowo dobry” w formatach PDF i EPUB. Przeglądałem je pobieżnie i wszystko wygląda bardzo dobrze. Informuję więc, że dostępne są już w cenie „co łaska” ale minimum 19,99 PLN.

Książka ma 211 stron, i jest całkowicia od nowa napisana. Jedyne podobieństwo to trochę zmieniony felieton „samoocena” z samczego runa – nie było potrzeby go zmieniać, niemniej wklejony w całość świetnie się tam czuje. Książka porusza i dogłębnie analizuje jeden temat – podświadomość. Zawarłem w nim całą swoją wiedzę, przedstawioną w bardzo prostym, lekkim i zrozumiałym modelu. Niech nie zwiedzie Państwa ta lekkość – to lata pracy z ludźmi, lata zdobywania wiedzy, niejedne sukcesy na koncie, niektóre po prostu porażające. Te wszystkie koszty, wydawanie po angielsku, książki, składy, korekcje, skąd te wszystkie pieniądze? Skąd te wszystkie złotóweczki, za które jeździłbym luksusowym autem? Od ZADOWOLONYCH. Trochę ich jest. Chciałbym byś do nich dołączył.

Książka ta mimo seksistowskiego tytułu, nadaje się dla kobiet i mężczyzn. Uczy ona nie technik, a samodzielności na ścieżce miłości, rozwoju osobistego i ogólnie życia. To coś, co powinno być czytane w zasadzie codziennie, coś co może służyć całe życie jako podstawowy elementarz. Czuję się zażenowany reklamując ją, w sumie brzydzę się tego taniego marketingu – ale książka jest po prostu dobra.

Jak ją kupić? Proszę napisać na mój meil coztymikobietami@onet.pl„>coztymikobietami@onet.pl i napisać, z jakiego nazwiska czy konta (albo meila) wpłynęła wpłata. Jeśli ją zauważę, na podany email wysyłam książkę w dwóch formatach (czyli pdf i epub). Jeśli nie odpowiadam to znaczy że albo umarłem, albo coś nie tak z meilem i proszę napisać do mnie na fejsie.

Nr konta: 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874, Marek Kotoński, jako tytuł proszę wpisać wszystko, byle nie zapłata za książkę. Proszę o to z wielu względów.

PayPal – nie ukrywam że to znacznie lepsza od konta możliwość wpłaty. Proszę wpłacać na mój adres meilowy coztymikobietami@onet.pl„>coztymikobietami@onet.pl z tytułem np. wpłata.

Wszyscy moi sponsorzy, mają u mnie książkę bezpłatnie. Proszę do mnie napisać meila, umieszczając info z jakiego konta wpłacona była darowizna. Po stwierdzeniu faktu, wysyłam książkę. Jeśli ktoś ma w życiu naprawdę biedę, niech napisze – jeśli wyczuję że pisze szczerze, wyślę bezpłatnie.

——————

Dyskusja odbędzie się zapewne na stronie www.samczeruno.pl/ tutaj póki co nie działają komentarze.

Dodaj komentarz

Top