Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Biznes plan, miłość, polityka

Biznes plan, miłość, polityka

Mistrz był dziś w ramach praktyk w sklepie z elektroniką, rtv i agd.

Ależ się napatrzyłem na te cudeńka, ależ to piękne, szczególnie mi wpadł w oko LCD sony bravia, 42 cale full hd, i reklamowali film nagrany w HD na blu ray, ależ jakość, coś niesamowitego jak to wyglądało, ładniej niż real. A jakie kina domowe, kamerki, aparaty foto, palce lizać.

Prosilem Boga, Szatana, duchy, cywilizacje pozaziemskie, cudotwórcę Tuska a nawet własnego kota, nikomu nie zaszkodzi się podlizać, a wiadomo kto tu rządzi tak naprawdę? trzeba równo lizać zady bytom wyższym, ktoremuś się to na pewno spodoba, i rzuci z nieba, albo z dołu, swojemu wyznawcy ładny telewizorek.

Chyba opatentuję niezły pomysł na wielki kesz. Koszulka podrywacza. Koszulka jest taka, ze nakładać ją można bez problemu na każdą ze stron i pasuje, z jednej strony jest napis „jestem wykształciuchem, głosuję na PO” a na drugiej „jestem porządnym człowiekiem, głosuję na PIS”. Wtedy gdy widzimy piękna kobietę, dajemy 10 zł młodemu człowiekowi z ulicy i ten kopie w tyłek dziewczynę. Gdy się odwraca z uśmiechem i wybacza młodzieńcowi, wiemy już ze to zwolenniczka PO która wybacza. Gdy uderzy młodego człowieka pięścią w nos i wzywa policję to znaczy ze głosowała na PIS. Teraz wiec już mamy wiedzę operacyjną, jakie są jej sympatie polityczne. Jedna uwaga – gdy skacze po stygnącym martwym ciele napastnika, zabiera mu portfel i ściąga buty to lepiej zrezygnuj z miłości, bo Twoja sympatia najprawdopodobniej jest zwolenniczką LID.

A więc gdy już wiesz za kim politycznie optuje Twoja Pani, nakładasz koszulkę odpowiednią stroną i już masz dziewczynę prawie w ręku czyli na 95% w ciągu tygodnia pójdziesz z nią do lóżka. Gorzej gdy jest mężatką, wtedy masz tylko 94% szans na pójście z nią do lóżka w ciągu tego samego dnia.

 

 

 

Dodaj komentarz

Top