Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Upadek USA

Upadek USA

Śmiech mnie ogarnia gdy słyszę ciągle, jacy to w USA mieszkają kretyni, o tym jak to USA już upada lada moment, a nawet ze tam jest głod (artykuł na onecie o głodzie w USA).

Mieszkają kretyni, a jednak jest to najpotężniejsze imperium na świecie. W Polsce każą dzieciom wkuwać roczne i miesieczne wydobycia węgla w kopalni, i z tego powodu czują się lepsi bo wiecej mają wiedzy. W USA wiedza jest niezwykle ciasno skoncentrowana w jednej dziedzinie, w Polsce trzeba się znać na wszystkim. A jak się masz znać na wszystkim, to na niczym się dobrze nie znasz.

O upadku USA już ziewam jak słyszę. Ciągle to samo od 150 lat, że już za chwilę upadają. Nie upadną, spokojnie. Wspomnicie moje słowa, dolar niebawem mocno wzrosnie, kto ma pieniądze, niech kupuje dolary. Oczywiście, kiedyś USA upadnie jak każde imperium, ale nie teraz.

Co do głodu w USA, to jest to śmieszne, pamiętam jak byłem w Anglii i zebrali Angole. Ja bez znajomości, języka, i sobie doskonale poradziłem, a Angole głodowali – czemu? bo nie chcieli pracować. Oto przyczyna głodu, a zresztą jakiego głodu, jak tam karmią kloszardów za darmo. Kto w ogóle się dał nabrać że w USA jest głód? 🙂 chyba tylko wykształciuchy 🙂

 

 

 

2 thoughts on “Upadek USA

  1. Witam, to jest stary tekst który przenioslem ze swojego bloga ksiega sukcesów na onecie, i wtedy gdy go pisalem – mialem racje. Data widoczna tu to data wklejenia, nie napisania 🙂

  2. dla Panskiego wspanialego bloga, chce jednak zwrócic uwage ze jednak
    te wizje gospodarcze tzn. domniemany wzrost dolara , nie sprawdzaja sie 🙂

Dodaj komentarz

Top