Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Czy istnieją kosmici?

Czy istnieją kosmici?

Nie jestem ufologiem, nie znam się na tym. Jestem mistrzem duchowym, zajmuję się pogłębianiem więzi z Bogiem, i to co wiem, wystarczy. Otóż istnieje jedna siła – i tu już jest błąd, gdyż dla Boga nie istnieje pojęcie jeden czy zero – istnieje tylko Bóg. Wszystko co istnieje, jest jego częścią, innymi słowy, Bóg przejawia się na nieskończoną ilość sposobów.

W związku z tym nie muszę czytać czasopism o ufo, ja wiem że cywilizacje pozaziemskie istnieją, i to w nieskończonej ilości bo i Bóg jest nieskończony. Wszechswiat jest nieskończenie wielki, i Bog przejawia się wlasnie w nieskończenie wiele sposobów. To co opisują pisarze s/f to tylko śmieszny ułamek ułamka istnień które istnieją realnie, ograniczone od nas odległością, ale też i pojęciem czasu. Dla mnie, istoty która widzi istnienie reinkarnacji, ktora czuje realność Boga fakt istnienia istot myślących z innych planet jest taką informacją emocjonalną, jak to że Kowalskiej z 3 piętra przypaliła się zupa fasolowa. Jest mi to obojętne. Dla ludzi ktorzy nie czują duchowości, jest to szok, odkrycie ze nie jesteśmy sami w tej czarnej otchlani kosmosu.

Jeśli jakiś przedstawiciel innej cywilizacji, kosmita – fan czyta mojego bloga, to pozdrawiam serdecznie na tej planecie, zapraszam na jakąś kawkę, uważajcie bo tu teraz rządzi PO, i sprywatyzują wam statek kosmiczny. Jesli można, to poprosze też o jakieś pieniądze na konto, przydalby mi się nowy TV i wypasione kino domowe, samochodem nowym nie wzgardzę, pozdro.

 

 

One thought on “Czy istnieją kosmici?

Dodaj komentarz

Top