Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Inicjacje

Inicjacje

http://portalwiedzy.onet.pl/,12799,1433192,czasopisma.html

Poczytajcie o inicjacjach. Czytałem kiedyś o tym wiele rzeczy.

Wiecie kto jest największym przeciwnikiem upadlania kobiety w islamie? no zgadnijcie – tak, właśnie te upadlane kobiety. One tego pragną, czuć się uległymi. Z innych ciekawostek np. takie plemię w którym żonę można zdobyć tylko walcząc na kije ze współplemieńcem, i wygrywa ten kto przeciwnikowi połamie piszczele. Czyli lepszy wygrywa. Brutalne? tak. Ale zauważcie ze w naszym społeczeństwie, jest podobnie. Owszem, nie trzeba łamać piszczeli konkurentowi ale trzeba się wykazać, dobrą pracą, jakimś dobytkiem, moze tez być majątek rodziców chociaż lepiej jak samemu się jest w stanie zapewnić sobie dobre życie.

W kraju gdzie nastąpił cud gospodarczy Balcerowicza, jest to niezwykle trudne do osiągnięcia. Pensji ledwo starcza na przezycie, bo nowocześni Panowie w garniturach uważają ze lepiej zabrać wiekszosci ludzi i dać kilku najbogatszym żeby sobie kupowali nowe pozłacane samoloty. A potem są w szoku że gospodarka stoi, że nikt nie kupuje – a kto ma kupować za te smieszne pensje? no właśnie.

Tak to jest ustawione, ze dla tych co radzą sobie gorzej sa grubaski, dziewczyny po zawodówce, proste chociaż mogą mieć dobre serduszko. Dla tych co wiedzie im się lepiej są ładniejsze dziewczyny, szczuplejsze, zgrabniejsze, z lepszych domów. Mezalianse są niezwykle rzadkie i raczej nie mogą przetrwać próby czasu. Pochodzenie zawsze wychodzi gdzieś i jedna osoba czuje się gorsza co rozwala komunikację w związku.

Dlatego ja nie chce gwiazdki z nieba, chcę tego co i sam reprezentuję. Rodowita Warszawianka a nie z importu, rodzice inteligencja, w jednej linii przynajmniej panowie na dworze a nie parobki. Taki się urodziłem, i mogę wymieszac geny z taką kobietą. Proste kobiety sa miłe ale nudne straszne. Ani z nimi nie ma o czym porozmawiać, nie można zdobywać nowych lądów wyobraźni, bo prosta osoba często nie ma wyobraźni co sam zauważyłem nie raz.

 

Dodaj komentarz

Top