Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Umrzesz za ich interesy?

Umrzesz za ich interesy?

 

 

Czytam, i oczom nie wierzę; pochlonięta wojną domową Syria, strzeliła z moździerza do Tucji, kładąc trupem matkę z czwórką dzieci. Czy oni mają ludzi już za takich idiotów, że uwierzą w takie brednie? kto broniąc się przed napastnikiem, i to z trudem, otoczony wrogami, atakuje czterokrotnie liczniejsze państwo?

 

                                                          Prowokacja

 

Moim zdaniem sytuacja wygląda tak; Izrael chce napaść na Iran, ale Syria ma układ z Iranem. W razie takiego ataku, Syria zaatakuje Izrael, mówi się o sporej liczbie potężnych rakiet. To by oznaczało wojnę na dwa fronty, na co Izrael z racji swojej wielkości i ograniczonych zasobów ludzkich, nie może sobie pozwolić. Zrobiono więc jak w Libii, a więc mossad serdecznie zaprosił najemników, płatnych morderców, zabijaków i wszelkiej maści wagabundów, by Ci udawali dobrych rebeliantów, walczących z nieludzkim, pijącym krew niemowląt Assadem. Ale to się nie powiodło; Chiny i Rosja pomagają Assadowi, nie chcąc dopuścić do przejęcia władzy na bliskim wschodzie przez front zła, czyli Izrael i kontrolowaną przez Żydów (banki, media, prawnicy) USA. Gdyby tak się stało, uwolnione siły zaczęłyby zagrażać innym istotnym strategicznie interesom Rosji i Chin, a na pewno nastąpiłoby uderzenie na Iran. Podkreślmy że Iran chce handlować ropą, i nie rozliczać się tylko w dolarze, co oznaczałoby że świat przestałby skupować dolary, miliardy ton bezwartościowych papierków drukowanych w szalonym, lichwiarskim widzie. To by oznaczało potężny kryzys w USA, i niemal całkowite jego załamanie. Każdy kto chciał rozliczania się za ropę nie w dolarach, ginął, np. Hussein czy Kaddafi, a w ich krajach po humanitarnych bombardowaniach, zostawała wprowadzona „demokracja”.

 

Płatni terroryści jednak się przeliczyli, przegrywają z siłami rządowymi Assada. Nie pomagają media (właność Żydów, a przecież Żydzi są stroną w konflikcie) ich ciągłe kłamstwa i manipulacja, podżeganie do wojny. Więc teraz robi się prowokację, by włączyć do wojny Turcję, której coś za to obiecano. I to czego bardzo się boję, to udział Polski (będącej jak Turcja w NATO) w tej wojnie. Nasze rodzime kanalie, bardzo chętnie będą chciały się przytulać i obfotografowywać z zachodnimi politykami; będzie klepanie po plecach, komplementy, dobre stanowiska gdzieś w UE czy grube koperty (byli TW zapiszczą z uciechy) a tymczasem Polskie chłopaki będą umierać walcząc w interesie syjonizmu Izraelskiego. I na pewno za podatników pieniądze. Odbierze się dzieciom leki na raka, cofnie te żałosne resztki socjalu które są, nałoży kolejny podatek; i pieniądze na wojnę się znajdą. Później wyśle się naszych chłopaków do Iranu, który nas tak ciepło i życzliwie przyjął w czasie drugiej wojny światowej. Żydowscy dziennikarze (np. Pan Michnik, czyli Aaron Szechter) będą piali z zachwytu, jak to Polska walczy za demokrację i pomaga wiernemu sojusznikowi USA, który pozwala wjeżdżać do siebie cyganom, ale dla polaczków, najwierniejszych sojuszników, są wizy. Tymczasem Polska będzie walczyła za swoich nowych Panów, wyższą rasę wybraną przez samego Pana Boga, jak to pisze w talmudzie.

 

Hańba dla każdego, kto pójdzie na tę wojnę, kto wykrwawi nasz kraj walcząc w złej sprawie. Ale możliwe że tak się niestety stanie. Puści się płatnych literatów, poetów, dziennikarzy i pisarzy, będą wymyślać peany o chwale na polu bitwy, o męczeńskiej śmierci za demokrację. Kler dostanie kolejne hektary, zabierze się jakiemuś szpitalowi czy domowi dziecka, więc hierarchowie pochwalą wojnę jako dobry, wyższy cel. Aktorzy obecnie liżący anusy platformy, czy ci co występują w reklamach banków, chętnie za pieniądze i kontrakty czy dobre role, zachęcą zwykłych ludzi do wspaniałej przygody na froncie; lemingi uwierzą, w grach komputerowych jest fajnie postrzelać, więc pojadą na wojnę; tylko gdy chce im się pospać albo zjeść kanapki zrobione przez mamusię, grę się wyłącza; a tu tak się nie da. I wrócą później do Polski kaleki, bez nóg, rąk, wraki psychiczne zniszczone przez piekło wojny. A na górze, tłuste świnie będą zacierać łapki.

 

Gdy padnie Syria, zaatakują Iran. Holocaust i rzeźnia Palestyńczyków, otoczenie ich murem jak w getcie, morderstwa kobiet i dzieci wyraźnie mówią, gdzie Żydzi mają prawa człowieka i jakąkolwiek moralność. Ich bogiem jest święty mamon, pieniądze i wynikająca z nich władza. Dlatego wiedzcie, że będzie to wojna w interesie Żydów, którzy sądzą o was właśnie to:
(2010 rok) Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej.

– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.
– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.
To aż nieprawdopodobne, że tak inteligentny człowiek, może być tak niewiarygodnie głupi. Człowieku, jak musiałeś się zakłamać żeby uwierzyć w taką brednię, że ja i inni nie mamy duszy? pierwiastka dobra w sobie? jak mogłeś spaść tak nisko? tak się upodlić? i po co to wszystko, żeby bez wyrzutów sumienia móc niszczyć i okradać ludzi?

A teraz oddajmy głos laureatowi „Pokojowej Nagrody Nobla” (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków), były premier Izraela Menachem Begin. Autorytet moralny.
„Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”.
– Menachem Begin.

(za: Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki prezydenta Cartera)

 
Talmud naucza każdego wierzącego Żyda od dzieciństwa, że goje (czyli nie – żydzi) są panami świata. A goje zabrali im ten świat, i teraz trzeba sobie to odebrać. Goj to bydlę i nic więcej, nie posiada duszy, jest zwierzęciem, a jego przeznaczeniem jest służyć Żydowi. Czynem chwalebnym jest oszukanie goja, okradzenie go; i robiąc to, Żyd ma czuć się dobrze, że czyni czyste dobro, albowiem goj to tylko zwierzę i nic więcej. Żydzi w państwach okupowanych, ze zmienionymi nazwiskami (czyli Balcerowicz, Michnik i inni na szczytach władzy i mediów) niszcząc państwa, są uważani za bohaterów, rycerzy na dalekich, niebezpiecznych misjach, spełniających wolę Jehowy. To nieważne że ludzie z biedy idą w pijaństwo, w okrutną nędzę, wieszają się; to tylko bydło rzeźne. Goj nie ma duszy.

 
A teraz spójrzmy, jak się kłamie w mediach. Pisze się i przedstawia tylko to, co chce „góra”. A kto ma media w swojej dłoni? wiadomo kto.

Pan John Swinton (1829 – 1901), redaktor naczelny głównej gazety establishmentu ”New York Times”. Żegnając w przeddzień przejścia na emeryturę swoich współpracowników podczas bankietu wydanego na jego cześć w American Press Association, powiedział:
„Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić [na łamach gazety] swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, dla której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach. Gdyby ktoś z was był tak szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którym kolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę! Jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy sterują wszystkim zza kulis! My jesteśmy marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasze talenty, nasz potencjał i nasze życie są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”

 

Powyższa wypowiedź Swintona została zamieszczona w ”Labor’s s Untold Story”, przez Richarda O. Boyera i Herberta Morais’a.”

 

36 thoughts on “Umrzesz za ich interesy?

 1. Wszystko jest celowe…nic nie dzieje się bez przyczyny.USA i Izrael to w tej chwili najbardziej bezwzględne kraje na świecie które nie cofną się przed niczym aby zarobić parę dolców bo o to w tym wszystkim chodzi czyli o pieniądze…Moim zdaniem nie dojdzie do wojny ponieważ takie kraje jak USA ma bardzo dużo do stracenie podczas takiej operacji…Kryzys? To propaganda…owszem jest może jakieś zachwianie w gospodarce światowej i tak dalej ale wszystko jest na pokaz ,wydmuchane przez media itd.Polacy? to naród dupowłazów (mowie o ludziach na najwyższych szczeblach)nie mamy swojego języka,jesteśmy zaprzedani ,cyniczni i skłonni do ”wyjebania w dupę” swojego brata Polaka.Np Niemcy trzymają się zawsze razem i to jedność jest siłą…w Polsce jednoczymy się podczas jakiejś katastrofy czy tragedii żeby potem wygarnąć sobie jeszcze więcej.Układy i układziki to chleb powszedni jesteśmy manipulowani przez każdego przez Żydów,Niemców czy Rosjan no i oczywiście naszego największego ”sojusznika” czyli USA który jak dobrze zauważyłeś Marku wpuszcza Cyganów a nas nie…To jest jedna wielka partia o nazwie ZJB czyli zagłada jest blisko…dziękuje za uwagę! 🙂

  S.

 2. Pojawia sie jednak tez inny problem, bo co tutaj duzo gadać, Ci wszyscy którzy gardłuja ze PiS to i tamto zdaje sie zapominaja, ze nie kto inny jak Lech Kaczynski, wysłał gratulacje do reaktywowanej po ponad 70 latach ( w 1938 roku prezydent Ignacy Mościcki zdelegalizował za działalnosc wywrotową i sprzeczna z polska racja stanu) lozy żydowskiej „Synowie Przymierza”. Tak więc powiedzmy sobie szczerze, ze jakakolwiek partia bedzie rządzić, to interes albo Żydów albo Niemców albo Rosjan bedzie pilnowany.Nie ma tez zadnej wątpliwosci, ze nasze MSZ, które od 22 lat jest opanowane przez Żydów (np. Geremek-Lewartow, Rotfeld,Meller- za rzadów PiS(!!!) , Sikorski którego żona jest dziennikarka w żydowskiej tubie w Ameryce- NYT), robi wszystko co w mocy, zeby tylko skłócic nas ze światem islamskim (Irak, Afganistan), z którym przeciez od wielu lat mielismy niezłe stosunki ( paradoksalnie na nasza korzysc działa zydowska propaganda, ze jestesmy antysemitami- wiec Arabowie nas lubią, zdaje sie ze w pierwszej kolejnośc akurat nas postrzegaja pod kątem narodowosci, a nie religii+ wspomniany antysemityzm). Wojna moze zacząc sie lada moment- Obama potrzebuje zydowskich mediów zeby wygrac wybory w USA- wiec Żydzi robia wszystko byleby teraz zaatakował, bo po wyborach moze sie na nich po prostu wypiąć i tyle, drugi- Romney obiecuje Zydom, ze jak wygra to na Iran uderzy- nawet w to nie wątpię. Wszystko zalezy teraz od terminacji Rosji i Chin w obronie Iranu, tak czy inaczej- boje sie ze z powodu Izraela moze wybuchnąc prawdziwa III wojna. Oczywiscie, gdybys mieli przywódce, który działa zgodnie z polska racja stanu, to zrobiłby on wszystko, zebysmy sie w to nie wpakowali, no ale skoro MSZ nalezy do Zydów, premier jest opcja niemiecką, Kaczynski korzysta z zydowskiego wsparcia to nie ma wyjscia, Polacy beda ginąc w interesie nie Polski, ale krajów osciennych. Szkoda ze garstka rozsadnych Zydów tj. np. pan Norman Finkelstein czy Kataw Zar nie maja zadnego wpływu na sytuacji, mysle ze to ludzie uczciwi, natomiast polityka zydowskich kół rzadzacych to droga to katastofy.

 3. Wydaje mi sie, ze jestyna partia polską, która chce walczyc o nasze, polskie interesy, a nie jest na kagancu Niemców lub Rosjna lub Zydów, sa srodowiska skupione wokoł Kolibra i organizacje narodowców- tak myślę, reszta to sa kurwa karierowicze, sprzedawczyki, które chca przypudrowac tylko zgnilizne, niestety ten pajac Mikke robi kurwa wszystko, byleby osmieszyc te srodowiska i nie pozwolic na wejscie parlamentu, a jesli nie nawet parlament ( w tym kraju wszystko upierdolą usłuzni funcjonariusze w togach) to przynajmniej, zeby zdobyc szersze wsparcie społeczne, tak jak gdzies czytałem ciekawa analize ze najwiekszym problemem srodowisk wolnosciowo-narodowych ( róznia sie co prawda co do gospodarki ale pryncypium maja wspolne- tylko polska racja stanu a reszta to proch i pył) jest własnie pajacujacy Mikke ni to polityk ni publicysta, człowiek który mimo inteligencji, nie rozumie czym jest WSPÓŁCZESNA polityka i jak sie robi polityke, zwłaszcza w ogłupionym społeczenstwie, gdzie trzeba naginac rzecyzwistosc dla interesu nie tylko partyjnego, ale przede wszystkim narodowego i gadac tylko to czego ludzie chca słyszeć (majac oczywscie na uwadze cel strategiczny).

 4. Z ust mi to wyjąłeś Esej, żeby nie powiedzieć czulej 🙂 myślę że zadaniem Pana Mikke (ponoć Żyd, cholera wie jak to jest) jest skompromitowanie naprawdę fajnych niektórych pomysłów.

 5. Witam, wobec tego jak uniknąć powołania, skoro kogoś wojna poza tą w grach Paradoxu nie interesuje? Bo strzelam, że na czas ataku może być wznowiony pobór powszechny.

 6. Jeśli nie daj Panie Boże wybuchnie III wojna Światowa to sprawdzą się słowa pewnego bardzo znanego fizyka który swego czasu powiedział że IV wojna Światowa będzie na maczugi…Jeśli III wojna by wybuchła to 70% ludności świata byłaby zgładzona by się z życiem…Wystarczy ze Izrael zaatakuje wspólnie z USA Iran wtedy do akcji wkroczy Rosja i Chiny,te ostatnie mianowicie zaczną konflikt z Japonią…Została by użyta wszelka broń masowego rażenia…cholera uwielbiam takie tematy ale wole żeby to nie sprawdziło się w praktyce…

 7. Gry paradoxu.. uwielbiam je 🙂 a jak mi się znudzi, to na dwór pobawić się z Fioneczką 🙂 unik to ciężka sprawa, większość będzie chciała unikać poboru. Wygrają Ci, którzy dadza największą łapówkę.

 8. Nie wiadomo jak będzie, myślę że ktoś tam na górze wie, że jak naciśnie czerwony guzik, to inni tez go przycisną, i wszyscy stracą. No ale w szale i furii, rzadko kto myśli.

 9. [quote]Róbcie studia zamiast bachorów.
  Tylko zwolennicy teorii płaskiej Ziemi mogą twierdzić, że problem przeludnienia nie istnieje – oświadczył ostatnio w BBC sir David Attenborough, legendarny brytyjski twórca programów popularnonaukowych, w 1985 r. nagrodzony za swoją działalność tytułem szlacheckim[/quote]
  Naukowcy stwierdzają, a nie jakieś tam oszołomy, że: [quote]Wedle raportu Living Planet Report opracowywanego przez naukowców różnych dziedzin na polecenie światowego potentata ekologii organizacji WWF, „pojemność” Polski wynosi między 13 a 20 milionami ludzi. 39 milionów Polaków co roku zużywa dwa razy więcej dóbr naturalnych niż piękna nasza Polska cała jest w stanie z siebie wydać. ?[/quote]
  Jak sądzicie, czy wobec takiego przeludnienia, mogą mieć wobec nas jakieś plany?
  doc. Józef Kossecki, twierdzi, że na pewno. 😯

  To i jeszcze inne ciekawostki w artykule z linku:
  [url]http://www.nie.com.pl/art24543.htm[/url]

 10. Ciekawe skąd te kryteria? Takich danych nie uwzględnia nawet selekcja naturalna. Według przedwojennych statystyk ludność w Polsce wynosiła niespełna 35 mln osób ( czyli Polska bez „warszawki” i aglomeracji śląskiej- chociaż granice też były zawężone). Dzisiaj tę statystykę dopełniają tylko ludzie sztucznie podtrzymywani przy życiu przy pomocy farmakologii, czyli chorzy przewlekle, niepełnosprawni.

  Czemu akurat 13- 20 mln? Czy to Ziemia Obiecana? :P:P:P

 11. Niestety sam nie rozumiem tego „fenomenu” dlaczego tak wielu ludzi widzi w amerykanach zbwicieli i jedynych obrońców świata, taki film dok „Zeitgeist” wyjaśnia wiele a ludzie dalej murem, wygląda na to że obecnie jedynymi obrońcami świata to Rosjanie i Chińczycy
  oczywiście też w cudzysłowiu bo wiadomo że oni tylko swoje interesy chronią ale na pewno są to interesy bez żydów, ” narodu wybranego”

 12. [quote=z filmu]instytucje religijne są u podstaw tego oszustwa[/quote]
  Ciekawie się zapowiada, czyli muszę znaleźć czas na domowe kino w YT

 13. Mikke doskonale rozumie na czym polega gra i dokładnie wypełnia powierzone mu zadania. Nie bądźcie naiwni – CAŁOŚĆ polityki jest pod kontrolą. Poczytajcie Tajemnice mafii politycznych Kosseckiego. Partii się nie infiltruje, partie się zakłada. Tzw. prawica działa tak jak powinna, tj. tak jak zaplanowano.
  Polecam tę stronę, ciekawe teksty, mi. in o Michalkiewiczu i jego kompanach. Tylko że to niestety głos wołającego na puszczy.

  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/stanislaw-michalkiewicz-zatrute-pioro-do-oglupiania-polakow/

 14. [url=http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/stanislaw-michalkiewicz-zatrute-pioro-do-oglupiania-polakow/]Stanisław Michalkiewicz – zatrute pióro do ogłupiania Polaków[/url]

  Tam jest więcej ciekawych tekstów, np:
  [url=http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/17/zamiast-zydo-komuny-mamy-zydo-prawice/]Zamiast żydo-komuny mamy żydo-prawicę?[/url] ([url]http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/17/zamiast-zydo-komuny-mamy-zydo-prawice/[/url])

 15. Dziwne że mnie puścili z tym artem na onecie wczoraj i dziś:

  [url]http://wiadomosci.onet.pl/forum/msz-polska-potepia-atak-na-turecka-ludnosc-cywilna,0,736840,92479402,czytaj.html[/url]

  [url]http://wiadomosci.onet.pl/forum/wojsko-turcji-odpowiada-ogniem-na-pocisk-mozdzierz,0,737674,92542613,czytaj.html[/url]

 16. Co do Mikkego, jestem pewien że to agent. Niemożliwe jest, żeby tak inteligentny człowiek, nie rozumiał tego że takie wypowiedzi, to cios dla jego kariery politycznej. Zwodzi tylko młodych, którzy łykają jak pelikan że bogaci się nimi zaopiekują jak będzie źle 🙂

 17. Może dlatego tak jest, ponieważ dla nas przez wiele lat, stany były rajem. Kto miał w hameryce kogoś bliskiego, miał słodycze, super gumy, elektronikę o której tu można było tylko pomarzyć.

 18. O, no i link działa 😀

  Rola Mikkego jest taka – związać i skanalizować siły młodych ludzi którzy mogliby stać się motorem zmian. Pisze o tym również Tomasz Urbaś. Warto czytać teksty z różnych opcji, wyłania się wtedy pewna spójna wizja. Przynajmniej w tym przypadku 🙄

 19. P.E. 1984 to narodowy socjalista. To się może źle kojarzyć, ale jego teksty są dobrze napisane i zawierają sporo faktów, szczególnie te o powstaniach – POLECAM SZCZEGÓLNIE!

 20. Bardzo dobry, ale wyznawców jąkały to nie przekona 🙂 bo to wiara, fanatyzm, kompletne zaciemnienie rozumu. A tu odpowiedź agencta Mikke na zarzuty:
  [url]http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/amunicja_dla_moich_obroncow__gotowa/1150[/url]

 21. sama prawda

  syjonisci chca popchnac swiat do wojny

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=FNQiL-TPobM[/url]
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=MzCQKYsXyfA[/url]
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=RKaRJPoDH-I[/url]
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=npAdku1QdR0[/url]
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=e4zCAZSFtJ8[/url]

Dodaj komentarz

Top