Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Zagadkowe zachowanie Trójcy Świętej – braciasamcy.pl

Zagadkowe zachowanie Trójcy Świętej – braciasamcy.pl

Skromni, pobożni, ciężko pracujący ludzie przychodzą do kościoła, by w nim spotkać się z żydem Jezusem, jego ojcem, wszechmocnym Bogiem miłości, który stworzył wszechświaty, oraz Duchem Świętym.

Potężna trójca, aż mam dreszcze gdy piszę te słowa… latami mnie tak programowano, że na sam dźwięk tych słów mam odczuwać głęboki szacunek i pobożną skromność. I tak jak się programuje psa, by czuł konkretne emocje (strach, agresję, entuzjazm) przy pewnych słowach albo czynnościach (klaskanie, gwizdanie itd.), tak i mnie udało się te reakcje „wmontować”.

Dom Boży w którym mieszka Trójca Święta

Parafianie w domu Boga (kościele), szukają uzdrowienia z chorób, uniewinnienia ze swych grzechów, radości płynącej z wiary w sens własnego istnienia, które jeśli będzie pobożne i zgodne z linią kościoła świętego, zakończy się wieczną chwałą w niebie, cudownym miejscu dla katolików.

I jeśli jakiś pijany chuligan nasika w domu Bożym do monstrancji, czy nie daj Panie dobry Boże zrobi coś bardziej niestosownego, oburzeniu nie ma końca – możliwe że pójdzie do więzienia, a zdaniem dobrych ludzi, po śmierci raczej na pewno do piekła. No chyba że się nawróci i przeprosi Pana Boga – ale ponieważ Pan Bóg się nam nie pokazuje, trzeba przeprosić i dać pieniądze (niekoniecznie od razu, świąt i okazji do datków jest wiele) przedstawicielowi Boga na planetę ziemia, księdzu.

Ale skąd te oburzenie pobożnych? Ponieważ dom Boży i przedmioty rytualne w nim się znajdujące, są święte i są własnością Stwórcy wszechświatów, czarnych dziur, planet i wszelkich wymiarów, oraz wszelkich dziwów, które ludzkość będzie odkrywać następne tysiące lat. Logiczne! Nazywa się to zbeszczeszczeniem świętości.

Dom Boga, czy dom diabła?

Więc mam pytanie. Dlaczego jeden z wielu księży – pedofilii (słudzy Boga miłości, powołani do czynienia dobra na tej planecie), korzystał ze świętych przedmiotów i domu Bożego, robiąc najohydniejsze “rzeczy” niewinnym dzieciom?

Cytuję: Ksiądz Gerald Francis Ridsdale, najgorszy pedofil Australii przyznał się do gwałcenia kolejnych 12 dzieci (łącznie już setki), najmłodsze miało 6 lat. Kapłan mówił ofiarom, że „wykorzystywanie jest częścią Planu Bożego” i „Bóg odpuszcza im grzechy”, ale „Bóg ukarze ich rodzinę jak komuś powiedzą”.

Piekielne pytania

Gdzie w czasie gwałtów na małych dzieciach był żyd Jezus, syn Boga i cudotwórca, który oburzył się handlem żydów w świątyni? Myślę że pedofilia to trochę większy kaliber, niż zarabianie pieniędzy w Domu Bożym. Gdzie był Duch Święty, że nie wspomnę o Bogu Ojcu, który jak ksiądz proboszcz uczył mnie “za małolata” (słowem, czynem i bolesnym ciągnięciem za ucho), wszystko widzi i wszystko słyszy?

– Jeśli tam byli i nie reagowali, to znaczy że są podli. Widząc mękę i rozpacz gwałconych dzieci, nawet najgorsi kryminaliści by zareagowali – to co dopiero mówić o świętej, potężnej trójcy. Ja sam bym zatłukł pięściami człowieka, który robi taką krzywdę dziecku.

– Jeśli ich tam nie było, to upada dogmat o ich olbrzymiej potędze i wszechobecności, oraz zanika sens chodzenia tam, i zostawiania pieniędzy ludziom ubranym na czarno, którzy wcisnęli nam kit o wszechobecności ich Boga, albo o dobru tejże istoty. Lepiej za te pieniądze kupić dzieciom komiksy, albo pojechać na wycieczkę. Dzieci zapewne będą bardziej szczęśliwe z fajnej wycieczki w górach, niż klęczenia na zimnej podłodze i słuchania o swojej wielkiej winie za śmierć jakiegoś słynnego Żyda dwa tysiące lat temu.

– A może po prostu nie ma żadnego Boga?

– A może Bóg jako siła dobra istnieje, ale jest zupełnie inny niż wmawiają nam od dzieciństwa handlowcy korporacji religijnej? A może w ich korporacji jest… diabeł? A prawdziwy Bóg zupełnie gdzie indziej?

Pytać nie wolno, kto pyta pójdzie do piekła

Pytań jest wiele, ale jak je zadawać, skoro zdaniem korporacji i jej handlowców, kto nie pyta a wierzy niewinnie jak dziecko (albo baran) pójdzie do nieba, a ten co pyta do piekła? Trochę strach. A nóż widelec mają rację? Lepiej nie ryzykować.

Ale co mi tam, zaryzykuję piekło i zadam następne pytanie; skoro Trzech Mocarzy nie pomogło piszczącemu z bólu, gwałconemu chłopcu (dobrze chociaż że po gwałcie nie kastrowano, jak chłopca w Irlandii), to jaka jest szansa na uzdrowienie z choroby, i inną pomoc w życiowych kolizjach? Co obchodzi Świętą Trójcę Twój nowotwór albo utrata pracy, skoro jak widać mają w nosie nieludzką kaźń dzieci?

A może to tajemny plan Boży? To dlaczego księża nauczają o Bogu, skoro nic o nim nie wiadomo, gdyż jest bardzo tajemniczy? Za co działki i budynki od państwa (czyli od obywateli), ulgi podatkowe, pieniądze z tacy?

Hierarchowie nauczają, lud w podziwie słucha

A może rację mają potężni hierarchowie, którzy twierdzą że to grzeszne dziecko kusi niewinnego księdza, i zmusza go by ten święty człowiek włożył penisa tam, gdzie nie powinien? Oddajmy głos prawie świętemu człowiekowi, arcybiskupowi który jest znacznie bliżej Świętej Trójcy, niż piszący te słowa marny grzesznik:

„Boleję nad tym. Oczywiście nikt nie może akceptować tego, ani Kościół, ani żaden człowiek Kościoła – mówił wczoraj abp Józef Michalik (82 l.) o nagłośnionych przez media przypadkach molestowania nieletnich przez księży. Jednak po tych słowach zaczął tłumaczyć, skąd jego zdaniem biorą się takie zachowania, sugerując, że wina nie leży tylko po stronie księży.

– Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby relacje między rodzicami były zdrowe – mówił Michalik, szef Konferencji Episkopatu Polski. I wyjaśniał, że „często niewłaściwa postawa wyzwala się, kiedy dziecko szuka miłości”. – Dziecko lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze drugiego człowieka wciąga – wyjaśniał arcybiskup.

Boję się ludzi, nie Boga

Nie mam pojęcia. Ale wiem jedno – nie boję się pisać tych słów, gdyż nadnaturalny byt który bierze pieniądze i nie pomoże gwałconemu dziecku, jest dla mnie łachmytą. To nie nadnaturalnych bytów się boję, a ludzi którzy w takie bezsilne stworki wierzą – ci mogą spalić żywcem, torturować, katować i zamęczyć, a wszystko w imię „miłości”. 

Link do tekstu z theguardian.com na wykopie: https://www.wykop.pl/link/3874477/rekordowy-pedofil-krzywdzil-dziewczynke-na-oltarzu-kosciola-katolickiego/

———————————————————

Moje książki, nagrania i sygnety znajdziesz tutaj:

Samczy Sklep

Zapraszam
Marek Kotoński
Braciasamcy.pl
Radio Samiec

——————————————————————————-

Forum:

http://braciasamcy.pl/

 

Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

http://radiosamiec.pl/

http://newsy.braciasamcy.pl/

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

KLIK

Dodaj komentarz

Top